Wtorek, 07.04.2020 r. Imieniny: Donata i Rufina
I drobnostek nie należy lekceważyć, bo są one podstawą doskonałości, a doskonałość nie jest drobnostką.

Michał Anioł
Polska zawsze blisko
Wró?Strona g?ówna Drukuj

Jaki deser, przecież obiadu nie było ?

Roman Kościesza Kułakowski 2014-04-04
Gdyby to nie było żałosne i kunktatorskie pod każdym względem, mogłoby nawet śmieszyć, ale nawet wtedy byłby to śmiech przez łzy. Może nawet Putina-podobno płakał kiedyś po wygranej batalii politycznej. Jedni mówią że wiatr, bo Putin nie płacze, drudzy, że się wzruszył. Ale myślę że on w cichości, bo nie wypada jawnie , płacze ze śmiechu na straszydła wyjmowane z za pleców USA i NATO.

Niemcy już określili swe stanowisko co do stacjonowania sił zbrojnych swego Kraju w Polsce. Szanowny ale i bardzo naiwny (może dlatego że młody?) Pan Tomasz Siemoniak, oburzył się że wypowiedź Steinmeiera , niemieckiego ministra spraw zagranicznych , nie pomaga w budowaniu realnej siły Sojuszu na wschodniej flance . Pan minister powołał się na wypowiedź a raczej według mnie na obiecankę cacankę, generała Breedlovea, szefa sił NATO w Europie, że jest możliwość aby w Polsce stacjonowały siły NATO. Dla Pana Siemoniaka - możliwość a decyzja o tym, jest jednoznaczna. Jeśli tak min. obrony myli pojęcia, może dość nawet sympatyczny Pan Tomasz powinien zająć się przepowiadaniem pogody -Te sprawdzają się zawsze w jakimś procencie.

Ale nie mnie głupiemu rozdawać stanowiska w Państwie - do tego kluczowe. Od tego są Przywódcy Narodu. Pan Poseł Kowal jak dziecko upiera się przy konieczności zadania pytania Niemcom - co zobowiązują się zrobić. Ano nic Panie Kowal. Proszę nie spodziewać się, że dostanie Pan deser kiedy obiadu nie było. Republikański ekspert z USA Andrew Michta, dziś Senior Fellow w Center of European Policy Analisys, mąci dalej jeszcze w głowach naiwnych jak zwykle Polaków wierzących w słowo Zachodu. Otóż powiada On, cyt:"Szklankę można przedstawiać jako do połowy pełną lub do połowy pustą. Spójrzcie na to tak, że mówi się o wysłaniu wojsk NATO do Europy wschodniej. Wypowiedź Steinmeiera to tylko element tego zdarzenia "Czyli jak mawiał Szwejk - Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było.

Michta twierdzi również że USA przewartościowują nieustannie swój stosunek do Rosji. To już jest jawne "darcie łacha" z biednych Słowian.Wszyscy trzej polscy politycy poparli pomysł rzucony przez Igora Janke aby podnieść wydatki na obronę co najmniej o jeden procent. W tej chwili to jest ustawowo gwarantowane 1.9 procenta Produktu Krajowego Brutto. I rozeszli się w zgodzie. No to do następnego zobaczenia. Znów sobie miło pogadamy.

A Władymirek niegrzeczny chłopiec dostanie burę, tylko delikatną, żeby nie wpędzać go w tarume .
Wróć
Góra Facebook
Drukuj

TWOIM ZDANIEM

Taka Warszawa w obiektywie J. Urbaniaka

a_to_polska_wlasnie.png
taka-warszawa-3.jpgtaka-warszawa-9.jpga-p-3-97.jpg

Album Jacka Frankowskiego

album_frankowskiego.png
pociagiem_nad_morze_kacik.jpg

... nie tylko od święta

569919bf7f9df39147c695e68d915148.jpg

Giżycki Fotoplastykon

fotoplastykon3_330.png
  0225809057_330.jpg

Rogale marcińskie

rogale_marcinskie_szpar  
Rogal świętomarciński - rogal z nadzieniem z białego maku tradycyjnie przygotowywany w

www.Giżycko-Lötzen.pl

gizycko_lotzen330.jpg

Pokochaj Lubuskie

lubuskie_330_m.jpg

Flagi i

baner_manufakturaflag.pl_330.png

A TO POLSKA WŁAŚNIE...(2)

obiektywem_lapinski_win2.jpga1046208.jpg

Efekt Φ

laterna_nowa.jpg
03kamera_100.jpgNowa wystawa w Muzeum Historii Fotografii  4 grudnia 2013 – 30 marca...
Redakcja - Kontakt - Napisali o nas - Nasze bannery
Copyright © 2002-2020 Wydawnictwo Internetowe Album PolskiWydawnictwo Internetowe ONPowered by Powered by DV
Wszystkie prawa zastrzeżone.