W rękach dobrego lekarza i woda staje sie lekarstwem

Mikołaj Gogol
Polska zawsze blisko
Poniedziałek, 24.04.2017 r.
Imieniny: Grzegorza i Aleksandra


Wró?Strona g?ówna Drukuj

Każdy zrobił, co trzeba

Maciej Lewandowski 2011-05-01
lektury_reportera.jpg
dobralit_logo2-300x253.jpglewandowski_maciek_miniaturka_35.jpg3 czerwca ukaże się pierwsza książka z nowej serii wydawniczej, zatytułowanej „Lektury reportera”. Seria ta to wspólne przedsięwzięcie Wydawnictwa Dobra Literatura i naszego serwisu.

„Każdy zrobił co trzeba” jest zbiorem reportaży autorstwa sześciu kobiet, opowiadających o życiu w Polsce na początku dwudziestego pierwszego wieku. Opisują one przede wszystkim zwyczajnych ludzi, naszych sąsiadów, znajomych i przyjaciół. Poznajemy dzięki nim Polki, które przestały być grzeczne, niepełnosprawnych aktorów teatralnych, młodych warszawian zafascynowanych rodzimym folklorem, cygańskiego sierotę, amerykańskich Amiszów z Mazowsza, nielegalnych Wietnamczyków czy piekarza – poetę.

Autorki zebranych w tomie tekstów to zarówno zawodowe dziennikarki, współpracujące na co dzień z największymi gazetami codziennymi („Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”), jak również osoby znane z działalności w różnego rodzaju serwisach internetowych, w tym także recenzentki „Lektur reportera”.

Oto nasze reporterki: Bożena Aksamit, Katarzyna Kokowska, Ewa Orczykowska, Oliwia Piotrowska, Ewa Wołkanowska, Honorata Zapaśnik.

Zapraszam gorąco do odwiedzania strony internetowej wydawcy książki, Wydawnictwa Dobra Literatura, gdzie znajduje się więcej informacji na temat tej pozycji.

W związku z tym, że współpraca zapowiada się owocnie i długodystansowo (w planach kolejne cztery tytuły – już niedługo następna książka), to w naszym serwisie powstanie specjalny dział, dotyczący serii wydawniczej „Lektury reportera”. Będziemy tam szczegółowo informować o wszystkich wydarzeniach związancyh z kolejnymi pozycjami. Zapraszamy do czytania i do recenzowania (także krytycznego!) naszych książek.

Wróć
Góra Facebook
Drukuj

TWOIM ZDANIEM

Taka Warszawa w obiektywie J. Urbaniaka

a_to_polska_wlasnie.png
a-p-3-97.jpg

Album Jacka Frankowskiego

album_frankowskiego.png
mamypomyslyforsybrak_330.jpg

A TO POLSKA WŁAŚNIE...(2)

obiektywem_lapinski_win2.jpga1025672.jpg

RADIO MAGIAN

czytajac1.jpg
radio_magian_330.jpg

Giżycki Fotoplastykon

fotoplastykon3_330.png
  poczta_dawniej_i_dzis_330.jpg

Flagi i

baner_manufakturaflag.pl_330.png

www.Giżycko-Lötzen.pl

gizycko_lotzen330.jpg

Efekt Φ

laterna_nowa.jpg
03kamera_100.jpgNowa wystawa w Muzeum Historii Fotografii  4 grudnia 2013 – 30 marca...

LICZY SIĘ KAŻDY DAR SERCA

marta_1_330_edyt.jpg
  Redakcja Albumu Polskiego zwraca się do wszystkich czytelników przyjaciół i ludzi dobrej woli z apelem o wsparcie dla Marty Smolińskiej wnuczki naszych przyjaciół.   Jeśli rozliczając swój PIT macie zamiar...

Pokochaj Lubuskie

lubuskie_330_m.jpg
Redakcja - Kontakt - Napisali o nas - Nasze bannery
Copyright © 2002-2017 Wydawnictwo Internetowe Album PolskiWydawnictwo Internetowe ONPowered by Powered by DV
Wszystkie prawa zastrzeżone.