Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał.

Winston Churchill
Polska zawsze blisko
Wtorek, 26.09.2017 r.
Imieniny: Justyny i Cypriana


Wró?Strona g?ówna Drukuj

Kochamy Polskę od wyborów do wyborów

Roman Kościesza Kułakowski 2015-05-13
kosciesza_70.jpg"Służymy Polsce jak nasi Przodkowie". To piękne i wzruszające hasło. Ale to było i zdewaluowało się dzięki tym, którzy przez kilkadziesiąt lat zaanektowali scenę polityczną a przez to i resztę "podłogi".Teraz służba Polsce wygląda całkiem inaczej .Koryto i władza.To są priorytety tych, których proweniencja wskazuje na późne czworaki i wczesnego Gierka. Wielu Polaków miało nadzieję że po zniesieniu ustroju komunistycznego, nastąpią też zmiany społeczne. Że ci, którzy byli często pazernymi aparatczykami przeszłej bandyckiej nomenklatury, zastąpieni zostaną przez tych, których gnębiono.

Nic bardziej mylnego. W tym kotle gdzie dają żarcie i dobre synekury dalej taplają się jeśli nie ci sami to ich "pociotki" , "powujki" i inne ch...i. W ich genach drzemią jakieś mocno zakorzenione kompleksy, które ujawniają się tym świńskim pędem do wejścia na grzędę z której za cholerę nie chcą zejść. Takim przykładem betonu jest PSL wiecznie trwająca obojętnie z kim i w jakim łóżku śpiącą.

Raz coś zabranego chłop nie wypuści z łap. Inni, obojętnie w jakich partiach, partyjkach nie dają sobie też wydrzeć tego snopka słomy na którym dobrze się czują i ułożyli, przewracając się z boku na bok przy okazji następnych wyborów . Ukazują tylko drugi bok, raz lewy raz prawy, w zależności od opcji która dorwała się do żłobu. Smutne jest to, że nie widać nadziei na zmiany. Na to aby znowu można było zobaczyć grupę prawdziwych Patriotów z napisem na transparencie "Służymy Polsce jak nasi Przodkowie", a nie tych, którzy kochają Polskę od wyborów do wyborów. Ale gdzie Oni są ?.

szlachta.jpg
Zjazd członków Związku Szlachty Zagrodowej z Podkarpacia we Lwowie (1937 r.). Uczestniczki zjazdu z Kałusza na dworcu kolejowym.( zdjecie zaczerpnieto z Wikipedii)
Wróć
Góra Facebook
Drukuj

TWOIM ZDANIEM

Taka Warszawa w obiektywie J. Urbaniaka

a_to_polska_wlasnie.png
a-p-01.jpg

Album Jacka Frankowskiego

album_frankowskiego.png
zbic_szybe_330.jpg

A TO POLSKA WŁAŚNIE...(2)

obiektywem_lapinski_win2.jpga1046208.jpg

RADIO MAGIAN

czytajac1.jpg
radio_magian_330.jpg

Giżycki Fotoplastykon

fotoplastykon3_330.png
  fontanna2.jpg

Flagi i

baner_manufakturaflag.pl_330.png

www.Giżycko-Lötzen.pl

gizycko_lotzen330.jpg

Efekt Φ

laterna_nowa.jpg
03kamera_100.jpgNowa wystawa w Muzeum Historii Fotografii  4 grudnia 2013 – 30 marca...

Pokochaj Lubuskie

lubuskie_330_m.jpg

LICZY SIĘ KAŻDY DAR SERCA

marta_1_330_edyt.jpg
  Redakcja Albumu Polskiego zwraca się do wszystkich czytelników przyjaciół i ludzi dobrej woli z apelem o wsparcie dla Marty Smolińskiej wnuczki naszych przyjaciół.   Jeśli rozliczając swój PIT macie zamiar...
Redakcja - Kontakt - Napisali o nas - Nasze bannery
Copyright © 2002-2017 Wydawnictwo Internetowe Album PolskiWydawnictwo Internetowe ONPowered by Powered by DV
Wszystkie prawa zastrzeżone.